Hakkımızda

hakkimizda-gorseli

BOLAT-OĞLU Firması, Modüler Pazar çadırı ve tezgah sistemleri alanında ilk ve öncü bir firma olup, uzmanlığına ve deneyimine güvenerek gerçekleştireceğiniz sabit Pazar ve semtpazarları projelerinde yeni nesil Modern Pazar Çadırı ve Tezgah Sistemleri için ilk ve tek firma olma kıvanç ve gururunu 1 yılı aşkın Ar-Ge çalışmaları neticesinde yeni nesil Modern ve modüler Pazar çadırı ve tezgah sistemlerini sizlere sunmaktan gurur duyar.

BOLAT-OĞLU Firması, Merkezi İstanbulda olmak üzere bütün il ve ilçelerimize hizmet eden Dünya standartlarında modüler Pazar çadırı ve tezgah sistemlerini üreten ve kiralama hizmeti veren bir firmadır. BOLA T-OĞLU Firması, Projeleri amacına ulaştırmanın yolunun detaylarının kusursuz birleşmesinden geçtiğine inanan, etkinlik esnasında oluşabilecek her türlü ihtiyaçları karşılayabilecek nitelikte teknik ekip ve konusunda uzman çözüm ortaklarıyla birlikte modüler Pazar, çadırı ve tezgah sistemleri hizmeti sunmaktadır.

  • Modüler pazar çadırı ve tezgah sistemleri
  • Modüler belediye otobüs durakları
  • İnşaat, şantiye konaklama çadırları
  • Geçici depo çadır sistemleri
  • Modüler sera sistemleri
  • Deniz kenarları ve kampinler için konaklama çadır sistemleri
  • Modüler ramazan çadırı
  • Modüler taziye çadırı
  • Kurban bayramı hayvan çadırları
  • Geçici ve kapalı alan

İhtiyaçlarınızı, BOLAT-OGLU Modern Modüler çadır ve Tezgah Sistemleri ile Kısa süre içerisinde çözebilirsiniz. Üstelik firma garanti ve kalitesi altında. bir günlük kurumsal etkinlikten, yıllarca kullanılabilecek kadar uzun ömürlü modüler Pazar çadır ve tezgah sistemleri kiralamak veya satın almak mümkündür.

MİSYON ve VİZYON

Vizyonumuz

Siparişin alınması ile başlayan, imalat ve montajı ile devam eden tüm aşamalarda toplam kaliteyi arttırmak ve yurt içinde olduğu kadar yurtdışında da aranan ve bilinen bir marka haline gelmektir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede tutarak, ürün ve hizmetlerimizden enaz maliyetle faydalandırmak, onların güven ve beğenisini kazanmak ve bu beğeninin sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

urun-alanlari

 

BOLATOĞLU FİRMASI, 1956 YOZGAT Nüfusuna kayıtlı MEHMET BOLAT Tarafından Kurulmuştur. 1979 ile 1989 Yılları arasında Ankara da Sanat okulu sonrası 10 yıllık sanayi birikimi ve tecrubesi Baba Mesleği olan inşaat ve taahhüt işleri ile 10 yıl dan sonra 1992 de İstanbul'a gelmiş ve 1992 Yılında Orta Asya cumhuriyetlerinde çeşitli Ticari faliyetler de bulunarak, Mağaza, Restorant, İthalat ve İhracat sektöründe ticari hayatını devam ettirmiş ve 2002 Yılında kesin dönüş yaparak, İstanbul'da ticari hayatına devam etmiştir.

2008 Yılında emekli olarak Bütün Ticari hayatını kapatmış Emekliliğin tadını çıkarmaya çalışmıştır Fakat bunca yıllık Birikim ve tecrubeyi 6 yıl, içinde boş durmamış daha da geliştirmiş, yeni fikir ve projeler üretmiştir.

Bunlardan ilki 6 yılllık AR-GE çalışması üzerine kurulu, Pazar Çadır Sistemleridir. Yepyeni ve ses getirecek projelerle devamı gelecektir. Bütün değerli ve geçerli projeler ihtiyaç için üretilen ve aniden akla gelen veya tesadüfen ortaya çıkan, daha sonra emek verilerek siz değerli müşterilimiz için işlevli hale getirilmeye odaklandığımız projelerdir. Bu anlamda Mehmet Bolat ilkleri deneyerek öncü olmuş ve bu öncü projeleri, firma bünyesinde çeşitli sektörel alnalrda hizmet vermek üzere, kurumsallaşma yoluna gitmiştir.

 

Pazar ve Çadır sistemleri ise, Mehmet Bolat'ın 5 yıl önce Ümraniye de, yağmurlu, rüzgarlı ve soğuk bir günde, bir semt pazarına gitmesi ile aklına gelen bir projedir. Günün olumsuz koşulları altında, yamurun, rüzgarın ve soğuğun pazar çadırları altında yansıttığı olumsuz koşulların etkisiyle, rüzgarda savrulan çadırlar ve ürünler, çadırların yırtıklarından ve rüzgarın savrulmasıyla oluşan su boşalmaları ve benzer güç durumlardan kurtulmak için, ne yapmalı sorusuyla Pazar Sistemleri projesinin ilk düşünsel zemini oluşmuş, aradan geçen süre zarfında ise proje, fikirden gerçeğe, kullanılabilirlik seviyesine gelmiştir.

Ayrıca günümüzde Pazarlarımız, pazarda alışveriş yapmaya çalışan insanlar ve yollarına dikilen direklerden ve/veya insanların gelip geçtiği yerlere konan her türlü eşya kasa veya çöp atıklarından ne yazık ki çok kötü ve işlevsiz durumdadır.  21. Asırda, teknoloji ve yaşam şartlarının bu kadar geliştiği ama, SEMT PAZARLARININ neden hala gelişmediği Mehmet Bolat'ı bu konuda proje yapmaya ve araştırmaya itmiş ve sonunda Semt Pazarlarının zamanımıza ve pazarcı esnafının pazara giden insanlarımızın, beğeneceği Hay Allah Razı olsun diyeceği ve Hem Türkiye de Hemde dünyada Modüler sistem bir pazar Çadır ve sistemleri ortaya çıkmıştır.

Sistemimizi “Çadır Sistemleri” ve pazar esnafının kullandığı “Tezgah Sistemleri” olarak ikiye ayırabiliriz. Çadır sistemlerimiz BOLATOĞLU Firması tarafından Semt pazarlarına kurulumu yapılarak pazarcılara kolaylık ve pazara tertemiz bir düzen getirecektir.

Tezgah sistemleri de hem pazarcının 100 lerce kg ağırlığındaki yüklerinden kurtulacak hemde hemde pazara geldikten sonra beş on dakikada tezgah kurulmuş olacaktır. Üstü akmayacak soğuk olduğunda komple kapalı hale gelebilecektir. Hatta ileride klima dahi konabilecek led ışıkları ile donatılmış harika dizaynı ile hem görsel hemde ekonomik olması dolayısı ile en kısa zamanda tüm İstanbul ve Türkiye de kullanılacak bir sistem ortaya çıkmıştır.

PATENT VE ENDÜSTRİYEL TASARIM TESCİLİ
FİRMAMIZ ADINA TESCİL EDİLMİŞTİR.

Tüm Hakları BOLATOĞLU Firmasına aittir.

Saygılarımızla...

Fotoğraf1765 gorsel-sag-1Yan Cepheden Görünüş20150827_102115

Pazarlarımız

Foto1345

Foto1347